3D virtuální prohlídka

Pracovní příležitosti / REFERENT/KA ADMINISTRATIVY

Ředitelka společnosti Pohřební a hřbitovní služby města Brna, a. s. vypisuje výběrové řízení na pozici:

REFERENT/KA ADMINISTRATIVY

Náplň práce:

Hlavní pracovní náplní je podpora chodu společnosti v oblasti investic, dotací, zpracování veřejných zakázek a péče o smluvní kontrakty, jejich udržování a aktualizace. Pracovní náplní je dále provádění průzkumů a nabídek trhu v oblasti energií, zboží a dodávek v oblasti komodit spojených s činností společnosti. Součástí pracovní náplně je i zajištění administrativní podpory vedení společnosti.

Nezbytné podmínky:

  • Vzdělání nejméně SŠ
  • Řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
  • Trestní bezúhonnost

Očekáváno:

  • Schopnost zpracování analýz, poptávek a statistik dle potřeb vedení společnosti
  • Schopnost porozumět právním dokumentům
  • Zkušenosti s dotačními programy
  • Pokročilá znalost práce s PC
  • Operativní přístup k provozu společnosti
  • Zodpovědnost, empatický přístup
  • Komunikativní a organizační schopnosti, proaktivní přístup

Výhodou:

  • AJ nebo NJ min. na úrovni B1

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Smysluplnou práci a přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a benefity
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Místo výkonu práce Brno

Výše mzdového ohodnocení se odvíjí od zkušeností a prokázané samostatnosti při plnění zadaných úkolů.

Předpokládaný termín nástupu: 1. 11. 2022

Nezbytnými přílohami přihlášky jsou:

  • Strukturovaný životopis obsahující údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
  • Skenová kopie výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
  • Skenová kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášku je možné podat pouze v elektronické podobě, a to zasláním prostřednictvím e-mailové zprávy na adresu reditel@pohrby.cz, nejpozději do 30. září 2022 do 16:00 hod. K později doručeným přihláškám se nebude přihlížet.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení, bez uvedení důvodu, kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.